Něco málo o mně

Díky, že jste zabloudili na můj blog. Mezi těmi, kteří propadli kouzlu "internetových deníčků" jsem úplně nová, a tak omluvte, prosím, případné nedodělky - vše se snažím vychytat, ale jde to pomalu. Upřímně řečeno, netušila jsem, že založit si blog dá takovou práci - obzvlášť někomu, kdo vůbec není technicky zdatný. Navíc mě překvapilo, že najít něco jako "návod na založení blogu pro začátečníky" je skoro nemožné. No, holt se budu muset spolehnout na vlastní úsudek a na osvědčenou metodu "pokus - omyl." Snad to nějak půjde. 
Každopádně jestli vše dotáhnu do úspěšného konce, měli byste na blogu Knižní večírek pravidelně nacházet knižní recenze, články o dění ve světě knih a taky postřehy z mého života. 
No, a protože se tenhle příspěvek jmenuje "Něco málo o mě," asi by stálo za to zabrousit do mého soukromí.... 
Jmenuju se Katka a psaním se už nějaký čas docela úspěšně živím. Pracuji v regionálním zpravodajství jako redaktorka a editorka. Ještě během studia jsem začala psát recenze na knihy pro jeden kulturní web a musím říct, že mě to neuvěřitelně "chytlo." Knížky miluju od úplného dětství a od doby, co jsem potkala svého současného přítele, čtu s opravdovým nadšením. Jo, není nad to, když potkáte stejného knižního blázna, jako jste Vy sám(a). 
Pokud jde o to, co mě vedlo k  založení blogu - pořád se někomu podřizuji. V práci musím publikování podřizovat místu (v regionálním zpravodajství je tohle nezbytnost), zájmům redakce a přáním šéfa. V externím médiu, se kterým spolupracuji, zase musím čekat až na můj článek (nebo recenzi) přijde řada... někdy je to záležitost několika dní, jindy čekám celé měsíce. Prostě jsem si řekla, že by bylo fajn mít vlastní prostor a v něm si publikovat cokoliv a kdykoliv... 
Tenhle blog by ale nevznikl bez inspirace, kterou mi poskytli knižní blogeři, jejichž stránky pravidelně navštěvuji. Děkuji hlavně Rodaw z Knihánkova, Verunce z Knižního přátelství a blogu Knihy v srdcích. 
Doufám, že se na můj blog budete pravidelně vracet a vždy tu najdete něco, co Vám bude připadat zajímavé. Hezké počtení! 

2 komentáře:

  1. áá ten konec... úplně se červenám:) Jsi skvělá a já moc děkuji!! :)
    Máš to tu moc pěkné, dýchá tu na mě pohodová a super atmosféra :)
    Měj se moc hezky!!:)

    OdpovědětVymazat